Pracujemy na Twoje zdrowie !

Telefon 24h/7 -

858 777 288

Telekonsultacje medyczne prowadzone są przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem  w bezpośredniej opiece nad pacjentami cierpiącymi na najczęstsze, jak również bardzo rzadkie i trudne do leczenia schorzenia. Nie tylko rodzaj schorzenia jest wskazaniem do telekonsultacji, ale też często okoliczności, w których znajduje się pacjent np. w podróży, w kraju lub za granicą, bez możliwości bezpośredniego kontaktu z lekarzem lub z braku czasu. Umożliwiają uzyskanie pomocy w wielu sytuacjach, będąc niejednokrotnie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

 

 

 

 

Szybko

Zawsze 24/7
Trafnie

Kompleksowo
Telekonsultacja 160zł

Dni robocze w godz. 8.00-20.00

Telekonsultacja 200zł

Soboty i w godz. 20.00-8.00

Telekonsultacja 220zł

W niedzielę i święta

Szczegóły i informacje

Nasi lekarze łączą aktywność zawodową z ciągłym podnoszeniem swoich umiejętności i kwalifikacji. Specjaliści MDT Medical kierują się zasadą całościowego spojrzenia na zdrowie człowieka, dzięki czemu odpowiednio pokierują indywidualnym procesem leczenia każdego z naszych Pacjentów. W głównej mierze to lekarze, którzy mają nieocenione doświadczenie w opiece nad pacjentami.


TANIO I BEZPIECZNIE – w taki właśnie sposób przeprowadzane są konsultacje z naszymi pacjentami.  Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Nie wprowadzamy limitów na rozmowę z pacjentem. Liczy się dla nas skuteczność naszych działań i zadowolenie pacjentów. To nasi pacjenci wybierają formę z jakiej chcą skorzystać.


-„Telekonsultacje medyczne ogólne”. W naszym przypadku to lekarz dzwoni do pacjenta, w związku z tym zna już jego tożsamość i wstępny powód telekonsultacji.

-Jesteśmy firmą działającą 24/h dlatego w ofercie posiadamy konsultacje, które odbywać się będą w nocy, w soboty, niedzielę i dni świąteczne.

Wszystkie te konsultacje odbywają się do 2 godzin od czasu zgłoszenia, chyba, że pacjent wyraża potrzebę odbycia rozmowy o wskazanej przez niego godzinie.

Ponadto nasi lekarze mają możliwość wypisania recepty on-line,  które są honorowane również za granicą. Natomiast jeżeli nasz pacjent znajduje się na terenie kraju, wystarczy, że taką receptę wydrukuje i będzie ona uznana w aptece gdyż będzie posiadać elektroniczny podpis lekarza.

Nasze konsultacje telemedyczne są przeprowadzane przez lekarzy w sposób rzetelny, pacjenci czują się swobodnie podczas rozmowy, są zadowoleni z usługi.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 


Zamów tutaj:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.